Zapojte se a dobré nápady dostanou šanci

Výborně! Tady jste správně!

Pro projekt participativního rozpočtu v našem městském obvodu vyčlenilo vedení radnice v rozpočtu na rok 2019 jeden a půl milionu korun. To je částka, kterou budou moci občané v závěrečném hlasování přerozdělit mezi navržené projekty, respektive částka, podle které se bude odvíjet počet projektů odhlasovaných k uskutečnění.

Termín pro podávání projektů je stanoven od 3. září do 31. října 2018. Minimální hodnota navrženého projektu může být pět tisíc, maximální pak půl milionu korun.

Může to být třeba návrh na vybudování nové lavičky nebo dětského hřiště, opravu kašny, vybudování parkoviště pro kola, instalaci bezpečnostní kamery, ale je možné napsat projekt například na uspořádání koncertu, sportovní akce nebo na nákup vybavení pro turistický oddíl, případně pro jinou skupinu, která se zabývá organizováním volnočasových aktivit nejen pro děti a další.

Nápady prostě mohou být různé. Záleží pouze na vás, občanech a obyvatelích, abyste řekli, co vám v obvodu chybí a co by se mělo udělat nebo zlepšit.

Zde si můžete stáhnout formulář návrhu/projektu ve verzi MS WORD nebo jako PDF soubor.

Papírové formuláře byly součástí zářijového Zpravodaje Mariánských Hor a Hulvák. K vyzvednutí jsou také na mariánskohorské radnici, a to buď v nabídkových stojanech, na podatelně úřadu nebo v kanceláři č. 34 v 1. patře budovy A.

Nevíte si s něčím rady? Neváhejte a dostavte se na mariánskohorskou radnici nebo kontaktujte projektový tým na telefonním čísle 599 459 211 nebo e-mailem na info@radniceprolidi.cz