Lidé se mohou přihlásit do kurzů sebeobrany

datum: 31. 07. 2020

Sebeobrana pro každého? Díky vítězství v letošním participativním rozpočtu vám ostravský klub OKINAWA KARATEDÓ, z. s., má tu čest přestavit projekt „Sebeobrana pro každého“. Tento jedinečný projekt začíná již v letošním srpnu! Jedná se o jednodenní kurzy Combat Self Defense, které jsou vám k dispozici ve čtyřech různých termínech. Tyto poutavé a zajímavé kurzy vám otevřou náhled na problematiku účinné sebeobrany, poradí, jak zvládnout situaci případného napadení, a v neposlední řadě se dozvíte, jak na sebeobranu a agresivní jednání pohlíží současná legislativa České republiky.

Buďte i vy jedním ze 30 možných účastníků, kteří se kurzu zúčastní, a využijte této příležitosti jej absolvovat zcela ZDARMA. Vítáni jsou zájemci z řad dětí, dorostu, ale také z řad dospělých, protože v případě nutné sebeobrany nezáleží na věku. Naučte se tedy s námi pod odborným vedením, jak zvládat nepříjemné situace, které mohou kdykoliv nastat. Cílem projektu je nabídnout zlepšení pocitu bezpečí, umožnění absolvování kurzu sebeobrany a zvládat situace v případě napadení jinou osobou či v dalších krizových situacích, které mohou nastat dnes a denně.

První z kurzů Combat Self Defense se bude konat již 29. srpna. V prostorách studia Fit´n´Fun, na adrese Tovární 7 v Ostravě – Mariánských Horách, vás uvítají zkušení instruktoři s dlouholetou praxí, kterou získali mimo jiné i v rámci několika stáží na Okinawě v Japonsku, kde měli možnost úspěšně složit zkoušky na vyšší technický stupeň přímo pod dohledem okinawských mistrů bojového umění.

Každý ze čtyř kurzů bude probíhat pod záštitou klubu okinawského karate, OKINAWA KARATEDÓ, z. s., který se věnuje bojovému umění karate na území města Ostravy od roku 2003 a má v řadách široké veřejnosti značný ohlas. Členové tohoto klubu bojového umění se mohou pochlubit mnohými vítězstvími na mistrovství České republiky, a to jak studenti, tak instruktoři.

Samotný kurz bude rozdělen na dva jednotlivé, ale navzájem se propojující bloky. Máme pro vás připravenou nejen praktickou část, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet a naučit se několik ze široké škály sebeobranných technik, ale také teoretickou část, kde se opřeme o pojmy nutná obrana a krajní nouze. Součástí praktické části budou také jednotlivé exhibice sebeobrany proti bodným a střelným zbraním. Po celou dobu kurzu vám budou naši instruktoři plně k dispozici z hlediska dotazů týkajících se veškeré problematiky.

Pokud se chcete i vy dozvědět plno nových a zajímavých věcí, neváhejte! Bezplatná registrace do jednotlivých kurzů probíhá na adrese: https://forms.gle/…wu75hfrV5VN7 .