Obvod vydal Kalendárium za roky 2014 až 2018

datum: 03. 10. 2018

Speciální vydání Zpravodaje připomene uplynulé čtyři roky

Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky vydal speciální mariánskohorský Zpravodaj. Jedná se o mimořádné vydání, které mapuje uplynulé čtyři roky ze života obvodu. Má podobu brožované knihy a obyvatelé by ho měli v těchto dnech najít ve svých poštovních schránkách.

„Je běžné, že každá obec, město i městský obvod vedou svou kroniku, do které kronikář zapisuje vše důležité, co se v daném místě a čase stalo. Takovou máme i u nás, ale není možné ji distribuovat veřejně. Proto jsme se rozhodli vytvořit minikroniku, která také zachycuje to nejdůležitější za uplynulé čtyři roky, ale ve zkrácené podobě,“ říká 1. místostarosta obvodu Patrik Hujdus.

Čtenáři v knize najdou informace o realizovaných akcích, vítání občánků, opravách chodníků a cest, ale taky další události tříděné podle jednotlivých měsíců za období od října 2014 do září 2018.

„Věřím, že každý, kdo má k našemu městskému obvodu nějaký vztah, si knihu ponechá, zalistuje v ní a rád si připomene, co všechno se v uplynulém období událo,“ dodává Patrik Hujdus.

Zpravodaj SPECIÁL – Kalendárium za roky 2014 až 2018 – si můžete online přečíst ZDE.