Hřiště pro nejmenší v „Dolině“

Aktuální stav projektu

Na konci července se realizace tohoto projektu nachýlila ke konci. Na hřiště byla položena dopadová plocha a nainstalovány herní prvky. Když hřiště opustili dělníci, děti z okolních domů šly prvky hned otestovat.

Ve středu 2. srpna bylo Hřiště pro nejmenší v „Dolině“ slavnostně otevřeno. Přestříhávání pásky se účastnili starostka městského obvodu Liana Janáčková, 1. místostarosta Patrik Hujdus, autorka projektu Monika Synková a také zástupci našeho úřadu. Hřiště je tak oficiálně otevřeno k užívání pro širokou veřejnost.
Popis podaného návrhu

Současný stav:

V „Dolině“ a jejím okolí se nacházejí dvě atrakce pro děti a mládež. První je přímo v „Dolině“, jedná se o hřiště s prvky pro děti od šesti do 15 let. Nad „Dolinou“ je pak k dispozici Fitness park pro mládež od 15 let. Hřiště pro děti mladší šesti let však v této oblasti a blízkém okolí zcela chybí.

Cíl projektu:

Zbudování dětského hřiště s prvky pro děti do šesti let. Hřiště bude obsahovat pružinovou houpačku, jednomístnou houpačku a herní sestavu. Myšlenkou projektu je zbudování místa, které bude bezpečné pro trávení času s malými dětmi. Lokalita „Dolina“ je vhodně umístěná, protože je daleko od silničních komunikací.

Místo realizace:

Parcela číslo 861/279 v katastrálním území Mariánské Hory, obec Ostrava, oblast „Dolina“.

Předpokládané náklady: 416.000 KčHlasů online: 0
« Předchozí projektNásledující projekt »