Mobiliář Hulváky

Aktuální stav projektu

Uvnitř dvora se objevila tři nová posezení, dvě dokonce s ohništěm, a tři samostatně stojící lavičky. Nově vybudováno bylo dětské hřiště, kde se děti mohou vyřádit na šplhací soustavě, věžové soustavě se skluzavkou a určitě ocení i řetězovou dvouhoupačku. Připraveno je také dětské pískoviště. Na začátku října bude také do prostoru dvora namontována dohledová bezpečnostní kamera společnosti OVAnet, která bude napojena na pult centrální ochrany městské policie. Kamera zvýší bezpečnost na hřišti a sníží riziko krádeže nebo poničení nově instalovaných prvků.


Popis podaného návrhu

Současný stav:

V ulici Lázeňské jsou umístěny ztrouchnivělé lavice a stůl, které jsou obrostlé mechem, a chybí zde odpadkový koš. Ve dvoře mezi ulicemi Lázeňskou a Žákovskou stojí svépomocně vytvořené dětské hřiště z pneumatik a pískoviště. Je zde nepořádek a chybí venkovní mobiliář.

Cíl projektu:

Doplnění odpadkových košů a výměna stolu a lavic před a za domem v ulici Lázeňské. Ve dvoře vybudování nového dětského hřiště se skluzavkou s kombinovanými houpačkami pro větší i malé děti, provazovou prolézačkou, pískovištěm, dvěma lavičkami, odpadkovým košem a pořízení bezpečnostní kamery. Cílem je také zpříjemnění pobytu okolo domů, vytvoření místa pro setkávání.

Místo realizace:

Ulice Lázeňská a dvůr mezi ulicemi Lázeňskou a Žákovskou.

Předpokládané náklady: 358.000 KčHlasů online: 0
« Předchozí projektNásledující projekt »