Chcete se o projektu dozvědět více?

Vedení mariánskohorské radnice v minulosti zorganizovalo pro občany několik veřejných setkání, na kterých zástupci vedení obvodu a členové projektového týmu všem zájemcům vysvětlili potřebné detaily a podrobnosti o projektu participativního rozpočtu Radnice pro lidi – lidé pro obvod.

Účastníci setkání se dozvěděli, jaké návrhy je možné podávat a jakým způsobem, kdy se uskuteční hlasování a kdy se začnou vítězné projekty realizovat.

Pokud jste v projektu noví a chtěli byste se dozvědět něco konkrétního, kontaktujte nás. Rádi vám vysvětlíme vše potřebné.

Videoreportáže o předchozích ročnících participativního rozpočtu

Podívejte se na přiložená videa. Princip participativního rozpočtu je stále stejný a informace pro vás můžou být dobrou inspirací :)

Participativní rozpočet roku 2020 jde do finále, hlasujeme!

V únoru bylo možné menší projekty pro náš obvod podpořit přes internet, ve dnech 2. až 6. března se denně od 8 do 18 hodin hlasuje v obřadní síni mariánskohorské radnice. Fyzické hlasování je nejdůležitější část participativního rozpočtu. Celkem v něm společně rozdělíme 1,5 milionu korun. Stavte se.. ;)

Druhý ročník participativního rozpočtu byl zahájen

Zatímco vítězné projekty z prvního ročníku participativního rozpočtu Radnice pro lidi – lidé pro obvod se realizují (nebo se už zrealizovaly), začátkem července byl zahájen ročník druhý. Více v televizní reportáži.

Rozhovor o participativním rozpočtu

Na návštěvě ve studiu TV Polar byl vedoucí našeho projektového týmu 1. místostarosta obvodu Patrik Hujdus.

Televizní reportáž 1

Další informace o participativním rozpočtu Mariánských Hor a Hulvák v následující televizní reportáži.

Televizní reportáž 2

A ještě jedna reportáž, tentokrát natočená v únoru 2017, když probíhalo online hlasování na internetu.