Mezinárodní turnaj školiček - Slovan Cup

Celodenní fotbalový turnaj na travnatém hřišti v našem obvodu Mariánské Hory a Hulváky. Turnaje se zúčastní prestižní kluby z regionu, ale i ze zahraničí. Tento turnaj je opět určen pro předškoláky od 5 – 6 let. Chtěli bychom navázat na úspěchy z předešlých ročníků, které nejenom zapisují náš obvod do významné sportovní mapy, ale díky nim máme i vysoký nárůst mládeže pro klubový sport. Díky vaší pomoci se stále zdokonalujeme a posouváme dopředu možnosti, které potom předáváme malým dětem a tím je i motivujeme ke zdravějšímu přístupu k životu.

Současný stav

V této chvíli máme již seznam účastníků, které předchozí ročníky natolik nadchly, že předem avizovali účast na dalším turnaji. Již domlouváme a poptáváme firmy k zajištění organizace – catering, zdravotní služba, pronájmy dětských atrakcí.

Cíl projektu

Cílem je vzbudit zájem malých dětí z našeho obvodu o sport a tím o zdravý životní styl, společenské a sociální chování, správné návyky a zodpovědnost. Dále je to také určitá vizitka našeho obvodu, ve kterém to „žije“. V neposlední řadě je to také velká sportovní událost, na kterou všechny srdečně zveme.

Místo realizace

Areál TJ Slovan Ostrava v ulici Žákovské, Ostrava – Hulváky

Předpokládané náklady: 93.000 KčHlasů online: 934
« Předchozí projektNásledující projekt »